Lister Petter Hybride powerpack + 1500Ah batterypack (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005915 |
| Make : | Lister Petter |
| Model : | Lister Petter Hybride powerpack + 1500Ah batterypack |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2024 |
| Machine hours : | 439 h |
| Net weight : | 2500 kg |
| Length : | 2370 mm |
| Width : | 1150 mm |
| Height : | 1780 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0005915; Machine hours: 439 h; Length: 2370 mm; Width: 1150 mm; Height: 1780 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 11,272 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT