Himoinsa New (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0004580 |
| Make : | Himoinsa |
| Model : | Himoinsa New |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Length : | 2100 mm |
| Width : | 1000 mm |
| Height : | 1350 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0004580; Length: 2100 mm; Width: 1000 mm; Height: 1350 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 12,142 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT