Cummins A 50 M4
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005626 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins A 50 M4 |
| Status : | Excellent |
| Machine hours : | 348 h |
| Net weight : | 2250 kg |
| Length : | 1700 mm |
| Width : | 1200 mm |
| Height : | 1140 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0005626; Machine hours: 348 h; Length: 1700 mm; Width: 1200 mm; Height: 1140 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 3,438 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT