Caterpillar CAT DE33GC - Stand-by (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18204 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar CAT DE33GC - Stand-by |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 851 kg |
| Volume : | 50 L |
| Transport length : | 1960 mm |
| Transport width : | 900 mm |
| Transport height : | 1340 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Caterpillar C3.3,Caterpillar |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Caterpillar C3.3,Caterpillar |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-18204; Volume: 50 L; Transport length: 1960 mm; Transport width: 900 mm; Transport height: 1340 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Caterpillar C3.3, Caterpillar; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, DORDRECHT, Zuid-Holland
€ 11,881 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT