Caterpillar CAT DE200GC - Stand-by (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18211 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar CAT DE200GC - Stand-by |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Gross weight : | 1931 kg |
| Volume : | 325 L |
| Transport length : | 3345 mm |
| Transport width : | 1172 mm |
| Transport height : | 1746 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Caterpillar C7.1,Caterpillar |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Caterpillar C7.1,Caterpillar |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-18211; Volume: 325 L; Transport length: 3345 mm; Transport width: 1172 mm; Transport height: 1746 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Caterpillar C7.1, Caterpillar; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 26,713 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT