Caterpillar CAT DE150GC - Stand-by (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18209 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar CAT DE150GC - Stand-by |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 1902 kg |
| Volume : | 325 L |
| Transport length : | 3340 mm |
| Transport width : | 1172 mm |
| Transport height : | 1749 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Caterpillar C7.1,Caterpillar |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Caterpillar C7.1,Caterpillar |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-18209; Volume: 325 L; Transport length: 3340 mm; Transport width: 1172 mm; Transport height: 1749 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Caterpillar C7.1, Caterpillar; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 23,937 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT