Atlas Copco QAX 40 (2011)
2011
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | T1-10485793 |
| Make : | Atlas Copco |
| Model : | Atlas Copco QAX 40 |
| Status : | Used |
| Year : | 2011 |
| Machine hours : | 10870 h |
| Gross weight : | 1309 kg |
| Volume : | 125 L |
| Transport length : | 2360 mm |
| Transport width : | 1280 mm |
| Transport height : | 1180 mm |
| fuel : | diesel |
| power output : | 42 hp |
| engine : | Deutz AG |
| fuel : | diesel |
| power output : | 42 hp |
| engine : | Deutz AG |
| Engine power : | 42 hp |
|
Comments :
Machine hours: 10870 h; Volume: 125 L; Transport length: 2360 mm; Transport width: 1280 mm; Transport height: 1180 mm; engine: Deutz AG |
|
Hungary, Ungarn, Budapest, Budapest
€ 7,524 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT