Sdmo kVa MTU16V (2000)
2000
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | T1-9740265 |
| Make : | Sdmo |
| Model : | Sdmo kVa MTU16V |
| Status : | Good |
| Year : | 2000 |
| Weight : | 8000 kg |
| Frequency : | 50 Hz |
| Color : | blue |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 16 |
| engine : | MTU16V |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 16 |
| engine : | MTU16V |
| Colour : | blue |
|
Comments :
Weight: 8000 kg; Frequency: 50 Hz; engine cylinders: 16; engine: MTU16V |
|
France, 122 AV DE LA RESISTANCE 93340 LE RAINCY, FRANCE
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.