Sdmo 12V in 20 ft container (2008)
2008
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006337 |
| Make : | Sdmo |
| Model : | Sdmo 12V in 20 ft container |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2008 |
| Machine hours : | 393 h |
| Net weight : | 10800 kg |
| Length : | 6050 mm |
| Width : | 2450 mm |
| Height : | 2600 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 12 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 12 |
|
Comments :
Reference number: 0006337; Machine hours: 393 h; Length: 6050 mm; Width: 2450 mm; Height: 2600 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 12 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 67,459 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT