Renault Berliet
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006162 |
| Make : | Renault |
| Model : | Renault Berliet |
| Status : | Good |
| Machine hours : | 148 h |
| Net weight : | 2500 kg |
| Length : | 2850 mm |
| Width : | 1200 mm |
| Height : | 1530 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 8 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 8 |
|
Comments :
Reference number: 0006162; Machine hours: 148 h; Length: 2850 mm; Width: 1200 mm; Height: 1530 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 8 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 5,875 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT