Pramac E8000 Generator set (2022)
2022
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | T1-9968810 |
| Make : | Pramac |
| Model : | Pramac E8000 Generator set |
| Status : | Used |
| Year : | 2022 |
| Length : | 750 mm |
| Width : | 700 mm |
| Height : | 950 mm |
| fuel : | petrol |
| power output : | 7 hp |
| fuel : | petrol |
| power output : | 7 hp |
| Engine power : | 7 hp |
|
Comments :
Length: 750 mm; Width: 700 mm; Height: 950 mm |
|
France, LE MULTIPOLE VERS LA COMMUNE 73310 SERRIERES-EN-CHAUTAGNE FRANCE
€ 1,088 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT