Perkins 403D-11G (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19799 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 403D-11G |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 696 kg |
| Volume : | 55 L |
| Transport length : | 2108 mm |
| Transport width : | 850 mm |
| Transport height : | 1250 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 403D-11G,Perkins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 403D-11G,Perkins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19799; Volume: 55 L; Transport length: 2108 mm; Transport width: 850 mm; Transport height: 1250 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 403D-11G, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 6,093 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT