Perkins 1706A-E93TAG1 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19811 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 1706A-E93TAG1 |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 2950 kg |
| Volume : | 385 L |
| Transport length : | 3850 mm |
| Transport width : | 1300 mm |
| Transport height : | 1970 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 1706A-E93TAG1,Perkins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 1706A-E93TAG1,Perkins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19811; Volume: 385 L; Transport length: 3850 mm; Transport width: 1300 mm; Transport height: 1970 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 1706A-E93TAG1, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 37,429 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT