Perkins 1104C-44TAG2 (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005317 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 1104C-44TAG2 |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Net weight : | 1325 kg |
| Length : | 2600 mm |
| Width : | 1100 mm |
| Height : | 1350 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0005317; Length: 2600 mm; Width: 1100 mm; Height: 1350 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 14,579 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT