Królik Planter SDK-DN with Fertilizer Dispenser (2026)
Details of the classified ad
| Category : | Cultivation |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 29683 |
| Make : | Królik |
| Model : | Planter SDK-DN with Fertilizer Dispenser |
| Status : | Used |
| Year : | 2026 |
| Weight : | 255 kg |
| Length : | 17 cm |
| Width : | 11 cm |
| Height : | 14 cm |
| VIN : | Show |
| HS Code : | Show |
| warranty : | N/A |
|
Comments :
Królik Planter SDK-DN with Fertilizer Dispenser |
|
Rzędziany, Poland
Królik Planter SDK-DN with Fertilizer Dispenser (2026)
€ 1,772 ex-VAT
AB GROUP Anita Boltryk
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake price offer
Make your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Królik Planter SDK-DN with Fertilizer Dispenser (2026)
Price excl. VAT