Iveco NEF45TM3 (2026)
2026
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19792 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco NEF45TM3 |
| Status : | New |
| Year : | 2026 |
| Gross weight : | 1650 kg |
| Volume : | 185 L |
| Transport length : | 2850 mm |
| Transport width : | 1050 mm |
| Transport height : | 1550 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Iveco NEF45TM3.S500,Iveco |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Iveco NEF45TM3.S500,Iveco |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19792; Volume: 185 L; Transport length: 2850 mm; Transport width: 1050 mm; Transport height: 1550 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Iveco NEF45TM3.S500, Iveco; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 15,798 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT