Iveco F36TE1PV (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19914 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco F36TE1PV |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Gross weight : | 1500 kg |
| Volume : | 160 L |
| Transport length : | 3000 mm |
| Transport width : | 1100 mm |
| Transport height : | 1520 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| power output : | 870 hp |
| engine : | Iveco FPT F36TE1PV,Iveco |
| certifications : | CE |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| power output : | 870 hp |
| engine : | Iveco FPT F36TE1PV,Iveco |
| certifications : | CE |
| Engine power : | 870 hp |
|
Comments :
Reference number: DPX-19914; Volume: 160 L; Transport length: 3000 mm; Transport width: 1100 mm; Transport height: 1520 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; emission class: Euro 5; engine: Iveco FPT F36TE1PV, Iveco; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 26,113 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT