Himoinsa HFW 100 T5 Iveco Spa (2011)
2011
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006304 |
| Make : | Himoinsa |
| Model : | Himoinsa HFW 100 T5 Iveco Spa |
| Status : | Used |
| Year : | 2011 |
| Machine hours : | 8562 h |
| Net weight : | 1670 kg |
| Length : | 2750 mm |
| Width : | 1100 mm |
| Height : | 1760 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0006304; Machine hours: 8562 h; Length: 2750 mm; Width: 1100 mm; Height: 1760 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 7,616 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT