FG Wilson P275-5 - Open -O (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-16014-O |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson P275-5 - Open -O |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 2068 kg |
| Volume : | 528 L |
| Transport length : | 2662 mm |
| Transport width : | 1071 mm |
| Transport height : | 1818 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | 1506A-E88TAG3,Perkins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | 1506A-E88TAG3,Perkins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-16014-O; Volume: 528 L; Transport length: 2662 mm; Transport width: 1071 mm; Transport height: 1818 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: 1506A-E88TAG3, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 34,730 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT