Cummins QSNT-G3 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19844 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins QSNT-G3 |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 4670 kg |
| Volume : | 650 L |
| Transport length : | 4150 mm |
| Transport width : | 1480 mm |
| Transport height : | 2350 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Cummins QSNT-G3,Cummins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Cummins QSNT-G3,Cummins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19844; Volume: 650 L; Transport length: 4150 mm; Transport width: 1480 mm; Transport height: 2350 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Cummins QSNT-G3, Cummins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 37,429 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT