Caterpillar PC 38S 625KVA
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 1013536 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar PC 38S 625KVA |
| Status : | Used |
| Replaces OEM : | 3412 PC 38S GENERATOR 625KVA |
| Net weight : | 4700 kg |
| Length : | 3800 mm |
| Width : | 1400 mm |
| Height : | 1800 mm |
|
Comments :
Reference number: 1013536; Replaces OEM: 3412 PC 38S GENERATOR 625KVA; Length: 3800 mm; Width: 1400 mm; Height: 1800 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V.B.A. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.