Caterpillar C2.2 (2022)
2022
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0003140 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar C2.2 |
| Status : | New |
| Year : | 2022 |
| Length : | 1500 mm |
| Width : | 620 mm |
| Height : | 1120 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0003140; Length: 1500 mm; Width: 620 mm; Height: 1120 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 12,142 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT