Bearward 2500KVA radiator. Like brand (2001)
2001
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | T1-11117388 |
| Make : | Bearward |
| Model : | Bearward 2500KVA radiator. Like brand |
| Status : | Used |
| Year : | 2001 |
| Weight : | 3840 kg |
| Length : | 2300 mm |
| Width : | 1100 mm |
| Height : | 2700 mm |
| Voltage : | 400 VOLTS |
| Frequency : | 50 Hz |
| power output : | 2682 hp |
| power output : | 2682 hp |
| Engine power : | 2682 hp |
|
Comments :
Weight: 3840 kg; Length: 2300 mm; Width: 1100 mm; Height: 2700 mm; Voltage: 400 VOLTS; Frequency: 50 Hz |
|
Netherlands, Rietgoorsestraat 56, 4708PH Roosendaal, The Netherlands
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.