Trafo France Transfo 21000 Volt 400 Volt Trafo Transformator (1998)
1998
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006500 |
| Make : | Trafo France |
| Model : | Trafo France Transfo 21000 Volt 400 Volt Trafo Transformator |
| Status : | Excellent |
| Year : | 1998 |
| Net weight : | 2805 kg |
| Length : | 1820 mm |
| Width : | 1000 mm |
| Height : | 1730 mm |
| Voltage : | 21000 |
|
Comments :
Reference number: 0006500; Length: 1820 mm; Width: 1000 mm; Height: 1730 mm; Voltage: 21000 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 4,308 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT