Rehlko K22 (2025)
2025
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-17003 |
| Make : | Rehlko |
| Model : | Rehlko K22 |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 640 kg |
| Volume : | 66 L |
| Transport length : | 1798 mm |
| Transport width : | 752 mm |
| Transport height : | 172 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Rehlko KDI1903M,Rehlko |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Rehlko KDI1903M,Rehlko |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-17003; Volume: 66 L; Transport length: 1798 mm; Transport width: 752 mm; Transport height: 172 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Rehlko KDI1903M, Rehlko; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 11,968 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT