Pramac P14000 nieuwstaat Demo (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006690 |
| Make : | Pramac |
| Model : | Pramac P14000 nieuwstaat Demo |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2024 |
| Machine hours : | 30 h |
| Net weight : | 431 kg |
| Length : | 1510 mm |
| Width : | 750 mm |
| Height : | 1010 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
|
Comments :
Reference number: 0006690; Machine hours: 30 h; Length: 1510 mm; Width: 750 mm; Height: 1010 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 3 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 7,790 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT