Perkins 2306C-E14 TAG2 350 KVA (2004)
2004
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0410313 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 2306C-E14 TAG2 350 KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 2004 |
| Replaces OEM : | 2306C-E14 TAG2 GENERATOR 350 KVA |
| Net weight : | 2495 kg |
| Length : | 4400 mm |
| Width : | 1650 mm |
| Height : | 2250 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0410313; Replaces OEM: 2306C-E14 TAG2 GENERATOR 350 KVA; Length: 4400 mm; Width: 1650 mm; Height: 2250 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.