Perkins 130.13 Spa
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006333 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 130.13 Spa |
| Status : | Good |
| Machine hours : | 8300 h |
| Net weight : | 600 kg |
| Length : | 1650 mm |
| Width : | 860 mm |
| Height : | 1300 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
|
Comments :
Reference number: 0006333; Machine hours: 8300 h; Length: 1650 mm; Width: 860 mm; Height: 1300 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 3 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 5,005 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT