Iveco NEF45TM2A (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-21029 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco NEF45TM2A |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Gross weight : | 2420 kg |
| Volume : | 360 L |
| Transport length : | 3000 mm |
| Transport width : | 1500 mm |
| Transport height : | 2120 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | NEF45TM2A,Iveco |
| fuel : | diesel |
| engine : | NEF45TM2A,Iveco |
|
Comments :
Reference number: DPX-21029; Volume: 360 L; Transport length: 3000 mm; Transport width: 1500 mm; Transport height: 2120 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: NEF45TM2A, Iveco |
|
Netherlands, Niederlande
€ 29,377 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT