Iveco FPT F32 AM1A .... hours (2015)
2015
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006560 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco FPT F32 AM1A .... hours |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2015 |
| Net weight : | 1000 kg |
| Length : | 2040 mm |
| Width : | 1050 mm |
| Height : | 1490 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0006560; Length: 2040 mm; Width: 1050 mm; Height: 1490 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 6,049 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT