Himoinsa HFW 120 Iveco FPT (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005809 |
| Make : | Himoinsa |
| Model : | Himoinsa HFW 120 Iveco FPT |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Net weight : | 2000 kg |
| Length : | 2850 mm |
| Width : | 1200 mm |
| Height : | 1800 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0005809; Length: 2850 mm; Width: 1200 mm; Height: 1800 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 24,590 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT