Himoinsa FPT NEF45 SM1A.A007 (2010)
2010
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006388 |
| Make : | Himoinsa |
| Model : | Himoinsa FPT NEF45 SM1A.A007 |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2010 |
| Machine hours : | 11719 h |
| Net weight : | 1250 kg |
| Length : | 2150 mm |
| Width : | 780 mm |
| Height : | 1900 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0006388; Machine hours: 11719 h; Length: 2150 mm; Width: 780 mm; Height: 1900 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 6,920 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT