Himoinsa 40 kVA (2006)
2006
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006101 |
| Make : | Himoinsa |
| Model : | Himoinsa 40 kVA |
| Status : | Good |
| Year : | 2006 |
| Machine hours : | 10869 h |
| Net weight : | 1000 kg |
| Length : | 2380 mm |
| Width : | 1150 mm |
| Height : | 1400 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0006101; Machine hours: 10869 h; Length: 2380 mm; Width: 1150 mm; Height: 1400 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 5,875 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT