Cummins 4BTA3.9-G11 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19830 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins 4BTA3.9-G11 |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 1330 kg |
| Volume : | 120 L |
| Transport length : | 2608 mm |
| Transport width : | 1050 mm |
| Transport height : | 1250 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Cummins 4BTA3.9-G11,Cummins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Cummins 4BTA3.9-G11,Cummins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19830; Volume: 120 L; Transport length: 2608 mm; Transport width: 1050 mm; Transport height: 1250 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Cummins 4BTA3.9-G11, Cummins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 13,143 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT