Caterpillar STD 1650 KVA (1989)
1989
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 047490 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar STD 1650 KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 1989 |
| Replaces OEM : | 3516 STD GENERATOR 1650 KVA |
| Net weight : | 16000 kg |
| Length : | 5800 mm |
| Width : | 2150 mm |
| Height : | 2450 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 047490; Replaces OEM: 3516 STD GENERATOR 1650 KVA; Length: 5800 mm; Width: 2150 mm; Height: 2450 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.