Caterpillar 320 (1989)
1989
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0510585 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar 320 |
| Status : | Used |
| Year : | 1989 |
| Replaces OEM : | 3406B GENERATOR 320 KVA |
| Net weight : | 5100 kg |
| Length : | 4900 mm |
| Width : | 1300 mm |
| Height : | 2800 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Model: 320; Reference number: 0510585; Replaces OEM: 3406B GENERATOR 320 KVA; Length: 4900 mm; Width: 1300 mm; Height: 2800 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.