Volvo TID 121 LG (2004)
2004
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005103 |
| Make : | Volvo |
| Model : | Volvo TID 121 LG |
| Status : | Used |
| Year : | 2004 |
| Machine hours : | 3996 h |
| Net weight : | 3500 kg |
| Length : | 3640 mm |
| Width : | 1340 mm |
| Height : | 2010 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0005103; Machine hours: 3996 h; Length: 3640 mm; Width: 1340 mm; Height: 2010 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 16,103 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT