Stamford UCM224G13 Geneartordeel (2012)
2012
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005583 |
| Make : | Stamford |
| Model : | Stamford UCM224G13 Geneartordeel |
| Status : | Good |
| Year : | 2012 |
| Net weight : | 350 kg |
| Length : | 900 mm |
| Width : | 700 mm |
| Height : | 710 mm |
| Voltage : | 220 |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0005583; Length: 900 mm; Width: 700 mm; Height: 710 mm; Voltage: 220 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 1,523 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT