Rolls-Royce 1066A - 8
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006239 |
| Make : | Rolls-Royce |
| Model : | Rolls-Royce 1066A - 8 |
| Status : | Good |
| Machine hours : | 387 h |
| Net weight : | 3500 kg |
| Length : | 4830 mm |
| Width : | 1650 mm |
| Height : | 2600 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 8 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 8 |
|
Comments :
Reference number: 0006239; Machine hours: 387 h; Length: 4830 mm; Width: 1650 mm; Height: 2600 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 8 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 5,875 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT