Cummins 1600 KVA rok . Agregaty Prądotwó (2016)
Details of the classified ad
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | Nieużywany GENERATOR 1300 kw 165 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins 1600 KVA rok . Agregaty Prądotwó |
| Status : | New |
| Year : | 2016 |
| Mileage : | 58 km |
| First registration date : | 30.06.2016 |
| Machine hours : | 58 h |
| Weight : | 8500 kg |
| Net weight : | 8500 kg |
| Length : | 5500 mm |
| Width : | 1700 mm |
| Height : | 2200 mm |
| Voltage : | 230/400 |
| Sound power level : | 50 dB |
| Vibration level : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| power output : | 1742 hp |
| engine : | Cummins Nieużywany Rok 2015 Generator 1300 kw 1650 kva Stamford CUMMINS,V-type |
| tires : | Rok 2015 Generator Cummins Stamford Fabrycznie Nowy 260000 Euro . Agregat Prądotwórczy 640 kw 800 kva MAN 2017 ROK 29 GODZIN CENA 80000 EURO |
| fuel : | diesel |
| power output : | 1742 hp |
| engine : | Cummins Nieużywany Rok 2015 Generator 1300 kw 1650 kva Stamford CUMMINS,V-type |
| tires : | Rok 2015 Generator Cummins Stamford Fabrycznie Nowy 260000 Euro . Agregat Prądotwórczy 640 kw 800 kva MAN 2017 ROK 29 GODZIN CENA 80000 EURO |
| Engine power : | 1742 hp |
|
Comments :
Reference number: Nieużywany GENERATOR 1300 kw 165; Mileage: 58 km; Machine hours: 58 h; Weight: 8500 kg; Length: 5500 mm; Width: 1700 mm; Height: 2200 mm; Voltage: 230/400; Sound power level: 50 dB; Vibration level: 50 Hz; engine: Cummins Nieużywany Rok 2015 Generator 1300 kw 1650 kva Stamford CUMMINS, V-type; tires: Rok 2015 Generator Cummins Stamford Fabrycznie Nowy 260 000 Euro . Agregat Prądotwórczy 640 kw 800 kva MAN 2017 ROK 29 GODZIN CENA 80 000 EURO |
|
Poland, Polska, Zabrze 41-800 tel +48 796 259 320 WhatsApp
Cummins 1600 KVA rok . Agregaty Prądotwó (2016)
€ 130,566 ex-VAT
MEGAVAT 77 DAMIAN HERMAN
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake price offer
Make your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Cummins 1600 KVA rok . Agregaty Prądotwó (2016)
Price excl. VAT