Caterpillar C7.1 (2021)
2021
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0002946 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar C7.1 |
| Status : | New |
| Year : | 2021 |
| Length : | 3540 mm |
| Width : | 1120 mm |
| Height : | 1810 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0002946; Length: 3540 mm; Width: 1120 mm; Height: 1810 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 23,458 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT